او نقل می‌کند : " من مردم را در مقابل من از عکاسی از این چیزها دیده‌ام . " مردم مثل مگس می‌افتند . از وقتی بزرگ شدم سه دوست داشتم . آن‌ها همگی مرده‌اند [ هروئین همراه با فنتانیل ] . "
یکی دیگر از کاربران , جیسون , گفت که اگر او به اندازه کافی با شروع علایم ترک دست و پنجه نرم کند , او همچنان از هروئین استفاده خواهد کرد حتی اگر به حضور فنتانیل مشکوک باشد . به همین دلیل برای اولین بار سعی خواهد کرد که او را ببیند .

تاثیر ژن بر باکتری تلاش کاهش استرس کاهش بیماران دوره بیماران 12 ساله تغییر تاریخ مغز تنگی عروق قلبی

او گفت : " [ این مساله بستگی به دسترسی به سایر گروه‌ها و میزان بیماری من دارد . " " اگر مریض باشم , باید این کار را بکنم , می‌دانی ? نیم . می‌دانید , من کمی کار می‌کنم و آن را از آنجا بیرون می‌کشم , اما زیاد شروع نمی‌کنم . ترسناک است . بیش از حد عرق مصرف کرده‌ام . و من در مقابل دخترم قرار دارم . "
کارول دریافت که مصرف کنندگان هروئین از انواع مختلفی از استراتژی‌ها برای جلوگیری از فنتانیل استفاده می‌کنند . استراتژی مت , خرناس کشیدن است تا تزریق . استراتژی جیسون قرار است کمی از دارو را امتحان کند . خان گفت که او تلاش می‌کند تا این دارو را به صورت بصری بررسی کند , در حالی که کارل گفت که او می‌تواند بوی این دارو را بگوید . اما کاربران مانند جف و جف به آسانی تصدیق کردند که تلاش‌های آن‌ها در تحلیل چندان موثر نبوده است. مطالعه ( مارشال ) اشاره می‌کند که مقدار فنتانیل معادل با دو دانه نمک می‌تواند بکشد , به این معنی که برای ایجاد تهدید باید کمی به هروئین منتقل شود .
در حالی که برخی از کاربران گفتند که تجربه طولانی‌مدت آن‌ها با فروشندگان به آن‌ها این امکان را می‌دهد که به آن‌ها اطمینان دهند که آن‌ها هروئین را با فنتانیل به فروش نخواهند رساند , و برخی دیگر مانند مگی که یک زن در خانواده او است , هیچ اعتمادی ندارد . او به کارول گفت که فروشندگان اهمیتی نمی‌دهند که آیا کاربران می‌میرند چون آن‌ها فقط به پول اهمیت می‌دهند .
با توجه به کمبود تقاضا , محققان به دلیل وجود فنتانیل در بازار مشکوک هستند .
راه‌حل‌های ممکن
در هر دو مطالعه , محققان چندین اقدام را شناسایی کرده‌اند که می‌توانند به جلوگیری از مصرف بیش از حد کشنده کمک کنند .
مطالعه مارشال خاطرنشان می‌کند که چون فنتانیل سریع‌تر از هروئین عمل می‌کند , نیاز به دسترسی آسان به مصرف بیش از حد مورفین دارد . همچنین در دوزهای بالاتر به آن نیاز دارند .
مارشال و همکارانش نوشتند : " برنامه‌هایی برای افزایش توزیع نالوکسان به افرادی که از داروها استفاده می‌کنند , آشنایان و عزیزان آن‌ها ضروری هستند . "
بسیاری از کاربران در مطالعه کارول از سرخوردگی در به دست آوردن درمان به کمک دارو با متادون و یا برای پایان دادن به مصرف هروئین به دلیل مشکلات بیمه یا یافتن یک دکتر خبر دادند . در مطالعه ( مارشال ) , محققان گفتند که پزشکان بیشتری باید آموزش ببینند و از آن چشم‌پوشی کنند . او گفت : نسبت پزشکان دولت مجاز به نوشتن نسخه‌ها در حال افزایش است اما همچنان پایین است .
گرین گفت : " مردم سعی دارند به خودشان کمک کنند و راه خود را پیدا کنند , اما این سیستم دقیقا ً آماده رفتن نیست . "
مطالعه مارشال همچنین پیشنهاد می‌کند که افزایش تعداد تلاش‌های آموزشی در میان کاربران و بررسی این که آیا ایجاد تسهیلات تزریق نظارت شده وجود دارد یا خیر , جایی که کاربران می‌توانند هروئین خود را به همراه ارائه دهندگان خدمات پزشکی در آنجا بگیرند . کارول اعتراف کرد که این ایده بحث‌برانگیز است , اما او صرفا ً از نقطه‌نظر بهداشت عمومی گفت که این امکانات زندگی‌ها را نجات می‌دهد .
در نهایت مارشال از توسعه نسبتا ً جدیدی که در حال حاضر در جزیره رود آیلند و ماساچوست مورد مطالعه قرار گرفته‌است , تمجید کرد .

در میان گروه های نژادی ژنتیک مرتبط با اسکیزوفرنی عرضه خدمات بهداشتی نواحی تحریک مغزی راههای افزایش اعتماد به نفس در خود روانشناسی بازی کودک

منبع

مشاوره روانشناسی آن‌ها ,هروئین ,فنتانیل ,کاربران ,مطالعه ,می‌کند ,گفت که ,مطالعه مارشال ,دارو را ,بیش از ,از حدمنبع

در میان گروه های نژادی

تعادل

بهینه سازی

امن

پرداختن

تکنیک

کشف

مشخصات

آخرین جستجو ها

فوج تو بهترین خرید رو از ما داشته باش رادیاتور قرنیزی Rank2Game دانلود فیلم جدید sazokar اخبار تکنولوژی 3 پرسش مهر شماره20 تخفیفان تیدا کلیپ بانک لینک های دانلود فیلم ، دانلود سریال و دانلود آهنگ میباشد.